Килимок для йоги Bodhi Natur бежевий 200x66x0.3 см
- В наявності
- Код: 997n
2 310 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцний і щільний йога килимок зі 100% бавовни.
Цей йога-килимок здатний поглинати велику кількість вологи. Навіть у гарячих, вологих умовах він забезпечить гарне зчеплення з підлогою, чудово підходить для аштангу або гарячої йоги.
Йога-мат найкраще використовувати разом з іншим легким килимком, поклавши його, наприклад, на Кайлаш (3 мм) для кращого зчеплення. Суперабсорбувальне покриття запобігає ковзанню.
Догляд: тільки ручне прання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Бавовна |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 66 см |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 2400 г |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 310 ₴
