Килимок для йоги Bodhi Shiva 200x70x0.3 см
- Немає в наявності
- Код: 8190
1 680 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцний і щільний йога килимок зі 100% бавовни.
Цей чорний бавовняний йога-килимок здатний поглинати велику кількість вологи. Йога-мат найкраще використовувати разом з іншим легким килимком. Суперабсорбувальне покриття запобігає ковзанню.
Рекомендації щодо догляду: тільки ручне прання, окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Матеріал | Бавовна |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.3 см |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 1 680 ₴
