Рушник для йоги Bodhi Жовтогаряча сфера 183x61x0.1 см
- Немає в наявності
- Код: 5679
1 880 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушник-килимок для йоги Жовтогаряча сфера від Bodhi виготовлений із м'якого матеріалу — мікроволокна, який чудово поглинає вологу, не даючи змогу вологим рукам і стопам прослизати. Силіконові домішки надійно фіксують рушник на підлозі або мате.
Характеристики та властивості
Ширина: 61 см
Довжина: 183 см
Вага: 0,5 кг
Склад матеріалу: мікрофібра (80% — поліестер, 20% — поліамід), нековзні домішки із силікону.
Рекомендації щодо догляду
Делікатне прання за 30 °C з невеликою кількістю мийного засобу. Не використовувати відбілювачі та кондиціонери для тканин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн та декор | Орнамент |
| Довжина | 183 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Призначення | Спортивні |
| Розміри | 183х61 см |
| Товщина | 0.1 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 1 880 ₴




