Яскравий рушник для йоги Bodhi Краплі світу 183x61x0.1 см
- Немає в наявності
- Код: 907ADP
2 170 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушник-килимок для йоги Краплі світу від Bodhi виготовлений з м'якого матеріалу — мікроволокна, яке відмінно поглинає вологу, не дозволяючи вологим рукам і стопам прослизати. Силіконові вкраплення надійно фіксують рушник на підлозі чи маті.
Характеристики та властивості
Ширина: 61 см
Довжина: 183 см
Вага: 0,5 кг
Склад матеріалу: мікрофібра (80% — поліестер, 20% — поліамід), нековзні вкраплення із силікону.
Рекомендації щодо догляду Делікатне прання при 30°С з невеликою кількістю миючого засобу. Не використовувати відбілювачі та кондиціонери для тканин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 61 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Bodhi |
| Колір | Рожевий |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 500 г |
| Довжина | 183 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Призначення | Спортивні |
| Дизайн та декор | З абстрактним принтом |
| Розміри | 183х61 см |
- Ціна: 2 170 ₴




