Килимок для йоги Майстер 2 чорний Wunderlich 200х80х0.7 см
- Немає в наявності
3 290 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний мат вищого рівня Майстер 2 від Wunderlich, який високо оцінили в різних країнах світу.
Характеристики йога-мата:
Ширина: 80 см
Довжина: 200 см
Вага: 4,5 кг
— Дивовижне зчеплення. Особлива тканинна текстура поверхні слугує для найкращого зчеплення, ефективно протидіючи ковзанню рук і ніг.
— Виготовляється з матеріалу нового покоління, що не містить навіть потенційно небезпечних речовин. Склад сертифікований за системою Oeko-Tex® 100. Не вбирає піт, вологу, бактерії. Досить найпростішого очищення вологою ганчіркою.
— Має так звану «життю» гарантію — 25 років німецької якості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wunderlich |
| Матеріал | PVC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.7 см |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 3 290 ₴


