Килимок для йоги Майстер 1 чорний Wunderlich 200х100х0.7 см
- Немає в наявності
4 190 ₴

Килимок для йоги Майстер 1 від Wunderlich об'єднує такі важливі властивості, як чудове зчеплення, високу стабільність у стоячих асанах або прогинах, чудову амортизацію в положеннях сидячи або лежачи, забезпечуючи найвищий рівень безпеки.
Характеристики та властивості
Ширина: 100 см
Довжина: 200 см
Вага: 5 кг
Виготовлений з абсолютно безпечного матеріалу, відповідає Oeko-Tex Standard 100 (клас 1)
Майстер 1 ідеальний не тільки як студійне обладнання, але й для особистих занять у задоволення, оскільки його легко можна згорнути та прибрати на зберігання або транспортувати.
Для очищення досить періодично протирати вологою ганчіркою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wunderlich |
| Матеріал | PVC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.7 см |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 4 190 ₴



