Подушка для медитації півмісяць Rao 47x19x18 см пісочний
- В наявності
700 ₴

Подушка для медитації півмісяць від Rao ідеально підходить для зручного сидіння в позі лотоса, на колінах, для медитації, йоги, розслаблення. Це затишний пуф для сидіння під час чайних церемоній, музичних джемів, підлогових ігор, спілкування з друзями.
Переваги форми півмісяця:
— Завдяки формі півмісяця підтримується природне положення під час сидіння, нижня частина спини має правильний кут нахилу.
— Забезпечується правильна підтримка ніг і є простір для того, щоб розмістити ступні.
— Форма сприяє зменшенню напруги в спині та ногах, завдяки чому ви зможете комфортно утримувати положення сидячи тривалий час.
Подушка для медитації у формі півмісяця виготовлена на 100% в ручну, має екологічний наповнювач (гречана лупа). Матеріал зносостійкий і легкий у догляді.
Наповнювач із гречаного лушпиння — натуральний, екологічно чистий і гіпоалергенний матеріал рослинного походження.
Чохол із приємної м'якої тканини.
Подушка допоможе створити комфортну атмосферу для практики медитації, а також заглибити вашу чарівну подорож, натхненну традиційними етнічними переконаннями.
Розмір виробу може варіюватися ± 1-2 см.
Довжина: 47 см
Ширина: 19 см
Подушки з гречаною лупочкою не злежуються, пірамідки лушпинні вільно пересипаються, і подушка набуває анатомічної форми тіла, знижує навантаження на м'язи, забезпечує максимальне розслаблення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAO |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | rao311Msd |
| Вага | 2.5 кг |
| Довжина | 47 см |
| Наповнювач | Гречане лушпиння |
| Властивості | Гіпоаллергенні |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Подушки для медитації |
| Форма | Фігурні |
| Ширина | 19 см |
- Ціна: 700 ₴


