Мініблок для йоги Manduka Travel Yoga Block Thunder (Grey)
- В наявності
830 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мініблок для йоги від Manduka — легкий, але міцний пропс для йоги, що складається з понад 50% переробленої піни EVA, забезпечує неперевершений комфорт, безпеку та підтримку.
Вага цегли всього 200 г, розмір компактний (10 x 11,5 x 15 см) — це портативна версія стандартного йога-блока. Він чудово підходить для практики під час подорожей або за межами будинку.
Попри менші розміри, він забезпечує такий самий комфорт, підтримку та нічим не поступається повногабаритній версії.
Переваги:
- Заокруглені краї для комфорту.
- Висока щільність, виняткова довговічність.
- М'яка текстура поверхні.
- Компактний, невеликий розмір для подорожей та активного способу життя.
- Цеглин досить м'який, щоб підтримувати в прогинах назад, але водночас забезпечують чудову підтримку, даючи змогу почуватися в безпеці під час занять.
Догляд: Щоб очистити, протріть блок вологою тканиною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Матеріал | EVA піна |
| Країна виробник | США |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 456030020 |
| Вага | 200 г |
| Довжина | 15 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Блоки |
| Товщина | 10 см |
| Ширина | 11.5 см |
- Ціна: 830 ₴


