Килимок для йоги Manduka Begin 172x61x0.5 см Sphinx Moonlight
- В наявності
3 690 ₴

Легкий килимок для йоги Manduka Begin, колір Sphinx Moonlight
Manduka Begin Yoga Mat Sphinx Moonlight — це товстий, легкий і зручний мат преміумкласу, розрахований переважно на новачків у йозі. Він дуже м'який і має легку амортизацію, можна використовувати для йога практики обидві сторони, на яких для зручності позиціювання асан нанесена смуга вирівнювання.
Не займає багато місця під час перенесення, чудово підходить для занять у залі та на природі, прекрасно утримує від ковзання стопи та долоні, захищаючи суглоби від травм. Його поверхня складається з відділень закритого типу, які перешкоджають просочуванню поту та вологи всередину килимка, у такий спосіб не створюють сприятливі умови патогенним бактеріям.
Виготовлений із природних екологічно чистих матеріалів, без використання токсичних розчинників і клеїв. Весь виробничий процес відповідає європейським стандартам якості та є не шкідливим для довкілля. Хоча ця модель дуже зносостійка, виробник не рекомендує інтенсивно прати його у воді. Мийка має бути щадною, для щоденного очищення після тренування краще використовувати спеціальний спрей. Зберігати найкраще цей йога-килимок у темному, сухому та прохолодному місці.
Характеристики
Довжина — 172 см
Ширина — 61 см
Товщина — 5 мм
Вага — 1.1 кг
Ми пропонуємо купити килимок для йоги Begin Yoga Mat Sphinx Moonlight Manduka за доступною ціною для комфортного й безпечного вдосконалення асан будь-якої складності. Доставляємо продукцію в Київ та інші населені пункти України якнайшвидше популярними транспортними компаніями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Довжина | 172 см |
| Країна виробник | Тайвань |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1C1023719 |
| Вага | 1.1 кг |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | TPE |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Килимки |
| Колір | Бежево-рожевий |
- Ціна: 3 690 ₴



