Каучуковий килимок для йоги Bodhi Phoenix Tribalign Blue матовий 185x66x0.4 см
- В наявності
- Код: 630FBT
3 770 ₴

Йога-мат Bodhi Phoenix Tribalign підходить для будь-якого стилю йоги. Під дією вологи його поверхня стає ще надійнішою для зчеплення.
Поліуретанова поверхня гладка та приємна на дотик, м'яка. Низ виготовлений із натурального каучуку. Мат двусторонний.
Йога мат виготовлений без латексу, важких металів, барвників AZO.
Ідеально підходить для практикуючих, які не відчувають достатнього контакту та фіксації з поверхнею, займаючись на килимах із ПВХ.
Рекомендується протирати килимок після занять йогою злегка вологою ганчіркою. Скручуйте килимок лише тоді, коли він повністю висох. Не використовуйте очисні засоби на основі спирту на поліуретановому покритті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 630FBT |
| Довжина | 185 см |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.4 см |
| Колір | Темно-синій |
| Ширина | 66 см |
- Ціна: 3 770 ₴








