Килимок для йоги Manduka GRP Adapt 2.0 Long Carbon Black 200x66x0.5 см
- В наявності
- Код: 185015770
8 130 ₴

Килимок для йоги Manduka GRP Adapt 2.0 — професійний нековзний йога-мат для інтенсивної та «потної» практики: вінясу, аштангу, гарячої та силова йога.
Оновлена версія 2.0 обладнана поліпшеною поверхнею Satin GripTM, яка надійно утримує долоні та стопи навіть у разі сильного потовиділення. Волога швидко вбирається й відводиться всередину, тому поверхня довше залишається сухою й не стає слизькою.
Килимок має 5 мм пружної амортизації — він не провалюється, але забезпечує комфортну підтримку суглобів і стабільність у силових асанах. Підходить як для початківців, так і для досвідчених практиків.
Особливості:
- стабільне зчеплення без використання рушника
- швидке вбирання поту
- комфорт і контроль рухів
- оновлений склад із 20% перероблених матеріалів
Характеристики:
- Розмір: 200 × 66 см
- Товщина: 5 мм
- Вага: 2,9 кг
- Матеріали: поліуретан/ натуральний каучук/ латекс
- Виробництво: Іспанія
- Не рекомендується у разі чутливості до латексу.
Ідеальний вибір для регулярної динамічної практики без ковзання.
Не проґавте шанс стати володарем ідеального килимка для йоги! Купіть килимок для йоги GRP Adapt 2.0 від Manduka вже сьогодні та пориньте у світ затишку, стабільності та гармонії!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 66 см |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 2900 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Артикул | 185015770 |
- Ціна: 8 130 ₴



