Складана подушка для медитації із сумкою Maharaja Bandhani Bodhi чорно-біла 38x38x4 см
- В наявності
- Код: 131tms
1 810 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складана подушка для медитації Bodhi Maharaja Bandhani — ідеальний супутник для практик де завгодно: вдома, у горах або на ретриті. Завдяки легкій вазі та компактному дизайну її зручно брати із собою в дорогу. Подушка складається навпіл і поміщається в рюкзак або валізу. У розкладеному вигляді висота сидіння — приблизно 4 см, у складеному — 9 см, що особливо зручно для новачків і тривалих медитацій.
Виготовлена з натуральної бавовни з етнічним принтом, наповнена м'яким поліестером, нижня частина — зносостійкий нейлон. У комплекті — сумка-чохол із ременем.
Комфорт, мобільність і стиль — у кожному русі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Тип | Декоративна |
| Форма | Квадратна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Колір | Білий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип подушки | Звичайна |
| Призначення | Для сидіння |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 38 см |
| Ширина подушки | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 38 см |
| Матеріал | 100% натуральна бавовна |
| Товщина | 4 см |
| Довжина | 38 см |
| Артикул | 131tms |
- Ціна: 1 810 ₴



