Килимок для йоги Manduka eKO Elderberry Midnight 180x61x0.5 см
- В наявності
- Код: 13E021818
6 760 ₴

Килимок для йоги Manduka eKO Elderberry Midnight, 5 мм
Manduka eKO — преміальний екологічний килимок для йоги, який однаково підійде як професіоналам, так і початківцям практикам. Його можна використовувати не тільки для йоги, але й для фітнесу, аеробіки та пілатесу.
Килимок створений із натурального каучуку із застосуванням екологічно чистих технологій без використання ПВХ і шкідливих домішок. Унікальна поверхня Catch-GripTM забезпечує впевнене зчеплення в сухих і вологих умовах, а технологія Responsive RideTM відповідає за звужену амортизацію та комфорт під час будь-якого навантаження. Поверхня із закритими порами не вбирає вологу й бактерії, зберігаючи килимок чистим і безпечним.
Кожен мат серії eKO унікальний: лімітовані забарвлення наносяться вручну, тому малюнок може відрізнятися від фото.
Особливості:
- Натуральний біорозкладний каучук, безпечний для екології
- Поверхня із закритими порами — захист від вологи, бруду та бактерій
- Надійне зчеплення навіть за інтенсивної практики
- Веган-френдлі продукт
- 99% без латексу (не підходить людям з алергією на латекс)
- Індивідуальний малюнок завдяки ручному нанесенню кольору
- Паковання з переробленого пластику (rPET)
Характеристики:
- Товщина: 5 мм
- Розмір: 180 × 61 см
- Вага: 3,8 кг (Standard)
- Матеріал: натуральний каучук
- Колір: Elderberry Midnight
Догляд за килимком:
- Використовуйте спрей Manduka Natural Rubber Yoga Mat Restore: розпиліть по поверхні, залиште на 5 хвилин і витріть сухою тканиною.
- Не замочуйте та не стирайте в машині.
- Не застосовуйте мило або «соляний метод» — це руйнує структуру каучуку.
- Тримайте килимок далеко від прямих сонячних променів і джерел тепла.
Звертайте килимок тільки після повного висихання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 3800 г |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Розміри | 180x61 см |
| Артикул | 13E021818 |
- Ціна: 6 760 ₴




