Йога-колесо Seven Chakras RAO поліуретанове чорне 32x13 см
- В наявності
- Код: rao221WSChbl
1 400 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навіщо потрібне колесо для йоги?
Це йога колесо для спини, плечей і стегон, яке підтримує тіло в складних асанах і дає змогу глибше проробляти м'язи. Незалежно від того, новачок ви чи досвідчений практик — колесо допоможе вам покращити техніку та зробити практику усвідомленішою.
Переваги:
- Ідеальне колесо для розтягування спини — знімає напруження та стрес після сидячого дня.
- Міцна конструкція — витримує інтенсивні тренування.
- Підходить для йоги з колесом, пілатесу та стретчингу.
- Допомагає глибше відчувати тіло в прогинах і балансах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAO |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 13 см |
| Матеріал | ABS-пластик, Поліуретан |
| Товщина | 1 см |
| Тип | Колеса |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Діаметр | 32 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Артикул | rao221WSChbl |
- Ціна: 1 400 ₴

