Рушник для йоги Towel Grip Bodhi 183x61 см лоден
- Немає в наявності
- Код: 905LGR
1 870 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Йога-рушник із силіконовими домішками
М'який рушник із мікрофібри із силіконовими точками забезпечує надійне зчеплення та комфорт під час занять йогою і фітнесом. Можна використовувати як килимок або поверх мата — захищає від вологи та зношування, слугує гігієнічним бар'єром.
Характеристики:
Матеріал: мікрофібра (80% поліестер, 20% поліамід) + силікон.
Легке, нековзне, доступне в різних кольорах.
Догляд: делікатне прання за 30 °C, без вибільників і кондиціонерів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Комбінований |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 61 см |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 0.1 см |
- Ціна: 1 870 ₴



