Подушка для медитації Дюна RAO Манго
- В наявності
- Код: rao310Dmn
600 ₴

Дзафу для медитації з гречаним лушпинням з етнічним орнаментом RAO
Для того, щоб ваша практика медитації була максимально комфортною, радимо купити спеціальну подушку для медитації з гречаним лухом. Кругла подушка-пуф для медитацій називається дзафу та традиційно використовується в практиці Едуарда. Вона підіймає рівень таза, що зменшує напругу в спині та ногах, і ви без проблем зможете утримувати положення сидячи тривалий час, перебуваючи в стані медитації та споглядання.
Гарний дизайн дає змогу використовувати подушку не тільки для медитативних практик і відпочинку, але і як частину інтер'єру. Це зручний пуф для сидіння під час чайних церемоній, музичних джемів, підлогових ігор, спілкування з друзями.
Характеристики:
- Розміри: 33×15 см;
- Вага: приблизно 1.8 кг;
- Наповнювач: гречане лушпиння;
- Виробництво: Україна.
Наповнювач із гречки має низку переваг:
— Натуральний, екологічно чистий матеріал рослинного походження. Зерно, що росте в землі, несе позитивну енергію природи.
— Гіпоалергенний. Завдяки природній вентиляції (між частинками лушпинні є певна відстань) й ефірним оліям, у гречаній лушпинні не розмножуються пилові кліщі та інші мікроорганізми, через які може виникнути алергія. Якщо спати на такій подушці, то шкіра голови не потіє, «дихає» киснем, а приємний, ніжний аромат, надає заспокійливу, розслаблювальну, протизапальну дію.
— Подушки з гречки не злежуються, пірамідки лушпинні вільно пересипаються, і подушка набуває анатомічної форми тіла, знижує навантаження на м'язи, забезпечує максимальне розслаблення.
— Надає ефект мікромасажу, м'який точковий вплив завдяки структурі наповнювача. Це покращує кровообіг і обмінні процеси в тканинах.
З «Дюна РАТ» ваші медитаційні сесії стануть ще продуктивнішими та комфортнішими. Не проґавте можливість поліпшити свою практику з нашого дзафу. Купіть зараз і відчуйте різницю!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAO |
| Тип | Декоративна |
| Форма | Кругла |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | гобелен |
| Наповнювач | Гречана лузга |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Колір | Жовтий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Гіпоалергенна |
| Призначення | Для сидіння |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 33 см |
| Ширина подушки | 15 см |
| Вага | 1800 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 15 см |
| Діаметр | 33 см |
- Ціна: 600 ₴




