Килимок для йоги RAO Guru Mandala OM корковий 183x66x0.5 см
- Немає в наявності
- Код: rao104GMO
1 890 ₴

Каучуковий мат із натуральним корковим покриттям забезпечує чудове зчеплення під час інтенсивної практики йоги.
Верхня контактна поверхня виготовлена з екологічного матеріалу — корку (пробка), який не тільки має прекрасний вигляд, але має антибактеріальні, протиалергічні, водостійкі, брудовідштовхувальні властивості.
Нижня рельєфна сторона, виготовлена з нековзного натурального каучуку, надійно утримує килимок на поверхні, не пропускає холод.
Пробка — матеріал із закритими порами, тому пил і бруд не зможуть проникати всередину.
Характеристики:
- Лінії для центрування сприяють правильному відбудуванню асан.
- Повністю натуральний корок і каучук.
- Матеріал із закритими комірками ізолює запахи й бактерії.
- Чудова амортизація й підтримка.
- Вага: 2.9 кг
Для очищення килимка просто протріть виріб вологою тканиною, дайте мату висохнути на повітрі, перш ніж згорнути його.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Пробка |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 68 см |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 1 890 ₴









