Килимок для йоги замшевий Sitara Chakra RAO 183х68х0.3 см
- Готово до відправки
- Код: rao101SCh3
1 590 ₴

Каучуковий килимок для йоги Sitara із замшевим ультраабсорбувальним верхнім шаром призначений для інтенсивних практик йоги, фітнесу, пілатесу. Підійде практикуючим, що потребують підвищеної стійкості під час вологих долонь. Основа з натурального каучуку забезпечує чудову амортизацію та запобігає ковзанню.
Нанесення вироблене екологічним чорнилом на водній основі. Не містить латексу, силікону, ПВХ, хлору та фталатів. Підлягає вторинному переробленню, біорозкладний.
Характеристики
Довжина: 183 см
Ширина: 68 см
Товщина: 3 мм
Вага: 2.4 кг
Догляд. Для очищення можна використовувати очисні спреї, спеціально створені для замшевих йога-матів. Допускається делікатне очищення: протріть виріб вологою м'якою тканиною з неагресивним мийним засобом, промийте холодною водою, вбийте зайву воду сухим рушником. Перед тим, як скочувати килимок для зберігання, переконайтеся, що він повністю висох.
Зберігати у згорнутому вигляді верхньою стороною назовні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Замша |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 38 см |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 2400 г |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 1 590 ₴









