Металева підставка під аромапалички 7 чакр 11.5х11.5х1 см
- Немає в наявності
- Код: 9150141
250 ₴

Кругла алюмінієва підставка для пахощів не тільки захистить навколишні предмети від пошкоджень: цей девайс може стати не тільки корисним пристосуванням для аромапрактик, але й справжньою дизайнерською прикрасою в інтер'єрі приміщення.
Ця витончена підставка для аромапаличок виготовлена з металу, вона ідеально підходить для тих, хто шукає елемент умиротворення й гармонії у своєму домі або на робочому місці. Вага виробу становить 115 г, а його розміри — 11.5 см діаметр і 1 см висота, що робить його компактним, але водночас дивовижним акцентом у будь-якому просторі.
Розмір: 11.5х11.5х1 см.
Матеріал: алюміній
Запаліть кінчик ароматичної палички, закривайте полум'я й вставте аромапаличку в отвори. Дочекайтеся, коли пахощі закінчить тліти, заберіть його та приберіть попіл.
Чудова ідея подарувати або купити для себе відразу набір із підставки та натуральних індійських пахощів, які ви також можете підібрати в нашому магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Індія |
| Тип | Підставка |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Алюміній |
| Розмір | 11.5х11.5х1 см |
- Ціна: 250 ₴


