Підставка під аромапалички Ом Хамса 12.6х9.5х0.8 см
- В наявності
- Код: 35197
162 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴

Дерев'яна підставка під аромапалички «Ом» Хамса — незамінна річ для тих, хто любить використовувати пахощі. Основне призначення цього пристосування — фіксація ароматичної палички та захист меблів або одягу від потрапляння гарячого попелу під час тління пахощів.
Хамса — давній символ, що уособлює захист і добробут, оточений безліччю містичних історій і забобонів. Ця підставка додасть затишку та позитивну енергію в простір, розкриваючи свою глибоку символіку. Рука Фатими прикрашена символами, кожен із яких має особливе значення.
Знак «ОМ» символізує цілісність і нескінченність усього, що сухе у всесвіті.
Такий сувенір стане не тільки прикрасою їхнього житла, але ще приноситиме їм неймовірне задоволення під час розкурювання аромапаличок. Годиться для викурювання запахів з ароматичних паличок зі стрижнем із бамбука.
Чудова ідея подарувати або купити для себе відразу набір із підставки та натуральних індійських пахощів, які ви також можете підібрати в нашому магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Індія |
| Тип | Підставка |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Дерево |
| Розмір | 12.6х9.5х0.8 cм |
- Ціна: 162 ₴




