Подушка для медитації Дзафу Дюна RAO 33х33х15 см теракотовий
- В наявності
- Код: rao310Dtr
600 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка для медитації з гречаним лушпинням (дзафу) традиційно використовується в практиці кардіолога. Вона підіймає рівень таза, що зменшує напругу в спині та ногах, і ви без проблем зможете утримувати положення сидячи тривалий час, перебуваючи в стані медитації.
Наповнювач із гречаного лушпиння — натуральний, екологічно чистий і гіпоалергенний матеріал рослинного походження.
Чохол із приємної м'якої тканини.
Подушки з гречаним лушпинням не злежуються, пірамідки лушпиння вільно пересипаються, і подушка приймає анатомічну форму тіла, знижує навантаження на м'язи, забезпечує максимальне розслаблення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAO |
| Тип | Декоративна |
| Форма | Кругла |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнювач | Гречана лузга |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Колір | Теракотовий |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 15 см |
| Розмір | 33х33х15 см |
| Діаметр | 33 см |
| Особливості | Антиалергенні, Стійкі до пилового кліща |
| Дизайн та декор | З принтом |
| Властивості | Гіпоаллергенні |
- Ціна: 600 ₴


