Рушник для йоги Manduka eQua Mat Towel Bloom Tie Dye 183x67 см коричневий
- Немає в наявності
- Код: 212034633
2 770 ₴

Абсорбуючий та швидко сохнучий рушник для йоги eQua® Yoga Towel з мікрофібри від бренду Мандука стане ідеальним доповненням до будь-якого килимка для йоги.
М'яка, схожа на замшу тканина з мікрофібри відмінно вбирає вологу, виключно міцна і неймовірно швидко сохне, забезпечуючи відмінне зчеплення навіть під час спітнілих тренувань.
Чим більше ви потієте, тим краще захоплення.
Характеристики
- відмінно вбирає вологу, швидко сохне, дуже міцне;
- рушник з мікрофібри дуже м'який і приємний на дотик, нагадує замшу;
- призначений для помірного та сильного потовиділення;
- відмінно підходить для всіх видів йоги, включаючи гарячу, віньясу та силову;
- створено для використання у студії та за її межами;
- розраховано на незліченну кількість циклів прання;
- можна використовувати для тренувань, пляжу та відпочинку;
- 80% поліестер + 20% нейлон;
- Паперова упаковка/етикетка сертифікована FSC. FSC – це міжнародний стандарт відповідального управління лісами. Сертифікат FSC забезпечує, що ліс вирощується та використовується відповідально та екологічно стійко, соціально корисно та економічно життєздатно.
- всі барвники не містять AZO, свинцю та важких металів;
- підходить для веганів;
- вага: 0.4 кг;
- довжина: 187 см;
- ширина: 67 см.
Щоб уникнути линяння кольору перед першим використанням виробу, виробник рекомендує двічі випрати рушник. Прати в низькій температурі зі схожими квітами. Рекомендується сушити природним способом, при сушінні в пральній машині варто включати програму з низькою температурою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 67 см |
| Вага | 4 г |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Тип | Рушники |
| Призначення | Спортивні |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Розміри | 183х67 см |
- Ціна: 2 770 ₴



