Килимок для йоги Nilam Amber 173x61x0.4 см фіолетовий
- Немає в наявності
- Код: ar302Nvl
500 ₴

Килимок для йоги Nilam Amber забезпечить комфорт під час практики. Мат підходить для виконання асан йоги, вправ фітнесу та пілатесу, вдома або за його межами.
Виготовлений із каучуку, без шкідливих хімічних сполук, характеризується чудовим зчепленням, навіть у разі сильного потовиділення.
Липка текстурована робоча сторона килимка забезпечує надійну фіксацію долонь і стоп під час виконання вправ.
Завдяки рифленій нижній поверхні мат стійкий, не буде «їздити» по підлозі та збиратися в ногах під час практики. Не пропускає холод від поверхні.
Завдяки матеріалам зносостійкий і стійкий до деформації, на поверхні не утворюються заломи та тріщини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amber |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | ПВХ |
| Довжина | 173 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 500 ₴


