Килимок для йоги Kurma Lite Grip Nightfall 200х66х0.42 см темно-синій
- Немає в наявності
- Код: kgl66246-200
5 205 ₴

Легкий високоякісний йога-мат німецького виробництва Kurma Lite Grip — стане чудовим вибором не тільки для професійних йога-інструкторів, а й для практиків початківців, які тренуються не менш ніж три дні на тиждень.
Тонке тиснення на поверхні, що скидається на тканину, підвищує стійкість ступень і долонь спортсмена, гарантуючи захист суглобів і сухожиль від травм.
Висока щільність матеріалу перешкоджає згортанням мата та його ковзанню на будь-якій поверхні.
Сертифікований згідно з високими європейськими стандартами якості Oeko-Tex Level Стандарт 100.
Завдяки унікальній структурі закритих комірок, не поглинає вологу, піт або бактерії, а це означає, що мат не вимагає глибокого очищення. Легко чиститься за допомогою вологої губки від практично будь-яких забруднень.
Виробник рекомендує зберігати мат у темному місці, без потрапляння прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | PVC |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 66 см |
| Товщина | 42 мм |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Kurma |
- Ціна: 5 205 ₴

