Чохол для йога-мату з овечої вовни баклажановий Easy bag Bodhi 90 см
- Немає в наявності
- Код: 919w90
480 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця сумка для йога-мату не тільки має стильний вигляд, але й забезпечує зручне транспортування та зберігання вашого килимка з овечої вовни. Завдяки легкості матеріалів сумка не обтяжує ваш багаж, а регульований плечовий ремінь дає змогу носити її як на спині, так і через плече. Сумка ідеально захищає килимок від пилу та бруду, зберігаючи його чистоту та готовність до використання.
Особливості:
- Призначений для килимків з овечої вовни Vishnu і Surya Bodhi;
- Виготовлений із легкого поліестеру;
- Доступний у різних розмірах для килимків завширшки 60, 75 і 95 см;
- Колір: баклажановий;
- Принт на сумці «Сидхасана» — «довершена поза».
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 22 см |
| Особливості | Чохол |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 22 см |
- Ціна: 480 ₴



