Подушка для медитації Zafu ECO Bodhi спельтове лушпиння бордовий
- Немає в наявності
- Код: 24924
1 765 ₴

Для того, щоб ваша практика медитації була максимально комфортною, радимо купити спеціальну подушку для медитації зі лушпинням спельта. Кругла подушка-пуф для медитацій називається дзафу і традиційно використовується у практиці буддизму. Вона піднімає рівень таза, що зменшує напругу в спині та ногах, і ви без проблем зможете утримувати сидяче положення тривалий час, перебуваючи у стані медитації та споглядання.
Ця подушка буде надійним компаньйоном у вашій йога-практиці та медитації. Bodhi – відомий німецький бренд, що спеціалізується на виробництві преміум-товарів та аксесуарів для йоги та фітнесу.
Подушка Zafu ECO від Bodhi має знімний чохол для легшої очистки, а також зручну петлю для перенесення.
Внутрішній чохол має застібку-блискавку. Ви можете регулювати висоту подушки, додаючи або висипаючи наповнювач.
Характеристики:
Розміри із наповненням приблизно: 20,5 x 38,5 см;
Вага: приблизно 1,7 кг;
Наповнювач: спельтове лушпиння;
Виробництво: Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Форма | Кругла |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Колір | Бордовий |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 20.5 см |
| Ширина подушки | 38.5 см |
| Вага | 1700 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 20.5 см |
| Тип | Гіпоалергенні, для медитації |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Діаметр | 38.5 см |
| Наповнювач | Гречане лушпиння |
| Дизайн та декор | Однотонні моделі |
| Властивості | Гіпоаллергенні |
- Ціна: 1 765 ₴


