Подушка для медитації Дзафу Скандинавія RAO 33х33х15 см темно-синій
- Немає в наявності
- Код: rao310Scnb
600 ₴

Подушка для медитації з гречаним лушпинням (дзафу) традиційно використовується в практиці кардіолога. Вона підіймає рівень таза, що зменшує напругу в спині та ногах, і ви без проблем зможете утримувати положення сидячи тривалий час, перебуваючи в стані медитації.
Мінімалістичний дизайн у скандинавському стилі створює атмосферу спокою й гармонії. Ромби та лінії перетинаються в етнічних мотивах. Подушка стане не тільки предметом для вашої комфортної медитації, але стильним декоративним аксесуаром. Такий дизайн стимулює творчий потенціал і внутрішню інтуїцію, стимулює відкриття нових рівнів усвідомлення та створює простір для глибокого занурення під час медитації.
Наповнювач із гречаного лушпиння – натуральний, екологічно чистий та гіпоалергенний матеріал рослинного походження.
Чохол з м'якої приємної тканини.
Подушки з гречаним лушпинням не злежуються, пірамідки лушпиння вільно пересипаються, і подушка приймає анатомічну форму тіла, знижує навантаження на м'язи, забезпечує максимальне розслаблення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAO |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Декоративна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 15 см |
| Розмір | 33х33х15 см |
| Діаметр | 33 см |
| Особливості | Антиалергенні, Стійкі до пилового кліща |
| Наповнювач | Гречана лупа |
| Дизайн та декор | З принтом |
| Властивості | Гіпоаллергенні |
| Форма | Кругла |
| Ортопедичні властивості | True |
| Матеріал наперніка/чохла | бавовна |
| Наволочка | Немає |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок у наборі | 1 шт. |
- Ціна: 600 ₴



