Соєва свічка Мандала RAO 140 г 11х4 см
- В наявності
- Код: rao420SCMw140
235 ₴

Соєва свічка Мандала Інь-Ян від RAO — це не тільки предмет для освітлення, але й поєднання краси й енергії. Її унікальний дизайн призначений для занурення у власний внутрішній світ і створення атмосфери спокою йалістичного оновлення.
Символіка
Мандала — це давній символ всесвіту, який знаходить відображення в багатьох культурах і традиціях у всьому світі. Візерунок мандали — це унікальний шлях до центру самопізнання. Вона сприяє концентрації, медитації та розкриттю внутрішнього потенціалу. При світлі цієї свічки, кожна медитація перетворюється на справжню подорож у глибин вашого «Я», допомагаючи вам знайти внутрішній світ і гармонію.
Характеристики:
- Матеріал ґноту: бавовна
- Вага: 140 г
- Час горіння: ≈ 8 годин
- Розмір: 11 х 4 см
Фростинг на соєвих свічках
Білий наліт, відомий як фростинг, — це тонкий шар кристалічного осаду, який виникає на поверхні соєвих свічок. Це природний процес, що трапляється через кристалізацію натурального соєвого воску, адже це натуральний матеріал, який не містить синтетичних добавок для стабілізації його структури. Фростинг є свідченням того, що свічка зроблена з екологічно чистих інгредієнтів без будь-яких шкідливих хімічних домішок.
Фростинг може з’явитися одразу після виготовлення свічки або через деякий час. Він жодним чином не впливає на якість, безпечність або функціональність свічки. Насолоджуйтесь своїми свічками RAO YOGA, знаючи, що фростинг — лише ознака їхньої природності!
Свічка виробляється вручну із сертифікованого соєвого воску Kerasoy Pillar. Він складається з натуральних соєвих бобів без використання нафтопродуктів, парафіну, фталатів і пальмової олії. Це робить її екологічно чистою й безпечною для довкілля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAO |
| Країна виробник | Україна |
| Вид свічки | Свічка-фігурка |
| Ароматизована | Ні |
| Матеріал виготовлення | Соєвий віск |
| Колір | Білий |
| Час горіння | 8 годин |
| Діаметр свічки | 40 мм |
| Ширина свічки | 40 мм |
| Висота свічки | 110 мм |
| Вага свічки | 140 г |
| Матеріал ґніту | Бавовняний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Свічки |
| Вид | Декоративні |
| Форма | Циліндр |
| Матеріал свічки | Соєвий віск |
| Підсвічник | Без свічника |
- Ціна: 235 ₴



