Яскравий блок для йоги RAO чорний 23х15х7.5 см
- В наявності
- Код: rao201bblk
215 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок — незамінний помічник у повсякденних заняттях йогою, оскільки застосовується під час виконання багатьох асан. Різне розміщення пропсу (вертикально, горизонтально, на боці) збільшує або зменшує складність вправи.
Іноді фізично складні асани важко виконувати новачкам. Йога-блок стане гарним помічником: його можна використовувати для полегшення поз, особливо тих, які містять розтяжку. Отже, ви маєте три рівні спрощення (23, 15 і 7,5 см) залежно від того, як ставиться блок.
Матеріал: EVA піна.
Розмір 15x23x7,5 см.
Вага: 140 г.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAO |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | EVA піна |
| Тип | Йога блок |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 15 см |
| Товщина | 7.5 см |
| Довжина | 23 см |
- Ціна: 215 ₴
