Сумка-чохол для йоги Asana City Bodhi 62 см оливково-зелений
- Немає в наявності
- Код: 902g
1 750 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для йога-килимка Asana City Bag дуже містка та комфортна у використанні.
Застібка-блискавка розташовується збоку, що дає змогу легко виймати та вставляти килимок для йоги. Зручні ремені для перенесення. Всередині розташована кишеня для дрібних речей.
Підійде для будь-яких килимків завширшки до 60 см і завдовжки до 2 м.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Чохол |
| Довжина | 62 см |
| Ширина | 20 см |
| Особливості | Чохол |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | 100% поліестер |
| Діаметр | 20 см |
- Ціна: 1 750 ₴


