Килимок для йоги Bodhi Leela жовтий бурштин 183x60x0.4 см
- Немає в наявності
- Код: 9472
1 360 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двосторонній ПВХ-мат із колекції Leela чудово підійде для виконання будь-яких асан йоги. Має текстуровану, чіпку з обох боків поверхню, забезпечує комфорт на заняттях йогою та фітнесом.
SGS протестований: без барвників AZO, пом'якшувачів DOP, фталатів і важких металів. Не містить DEHP, DBP, BBP, DINP, DIDP і DNOP.
Догляд: для очищення просто протріть вологою ганчіркою та висушіть на повітрі.
Зверніть увагу, що з великою кількістю поту або вологи нековзні властивості йога-мату знижуються: килимок не поглинає вологу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | PVC |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 360 ₴


