Сумка-чохол для йога-мату Base Yogatools S коричневий
- Немає в наявності
- Код: YG001_30brs
550 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для йога-мату Base — це не просто сумка, це ваш найкращий вибір для захисту та комфортного перенесення йога-килимка. Цей унікальний продукт об'єднує в собі стиль і функціональність, роблячи його ідеальним рішенням як чохла для йога-мату.
Почему Сумка для йога-мата Base?
- Універсальність: доступна в 3-х розмірів, підберемо відповідно до розміру вашого килимка.
- Якість і стиль: мінімалістичний дизайн, якісні матеріали.
- Зручність: легке завантаження килимка, водостійкість і м'який бавовняний інтер'єр.
- Функціональність: внутрішня кишеня для дрібниць і регульований плечовий ремінь.
Розмір: S (61 см) для збільшених килимів.
Спеціальна кишеня для телефона та ключів — більше немає потреби турбуватися про те, куди покласти цінні речі під час занять.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 61 см |
| Ширина | 15 см |
| Особливості | Чохол |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 15 см |
- Ціна: 550 ₴
