Рушник для йоги Manduka eQua Towel Earth Tie Dye 183x67 см жовто-оливковий
- Немає в наявності
- Код: 212034572
2 770 ₴

Абсорбувальний і швидко сохне рушник для йоги eQua® Yoga Towel з мікрофібри від бренда Мандука стане ідеальним доповненням до будь-якого килимка для йоги.
М'яка, схожа на замшу тканина з мікрофібри, чудово вбирає вологу, винятково міцна та неймовірно швидко сохне, забезпечуючи чудове зчеплення навіть під час найсхватніших тренувань.
Чим більше ви пітнієте, тим краще захоплення.
Характеристики
- чудово вбирає вологу, швидко сохне, дуже міцне;
- рушник із мікрофібри дуже м'який і приємний на дотик, схожий на замшу;
- призначений для помірного та сильного потовиділення;
- чудово підходить для всіх видів йоги, включно з гарячою, вінясу та силовою;
- створене для використання в студії та за її межами;
- розраховане на безліч циклів прання;
- можна використовувати для тренувань, пляжу та відпочинку;
- 80% поліестер + 20% нейлон;
- Паперова упаковка/етикетка сертифікована FSC. FSC — це міжнародний стандарт відповідального керування лісами. Сертифікат FSC забезпечує, що ліс вирощується й використовується відповідально й екологічно стійко, соціально корисно та економічно життєздатно.
- всі барвники не містять AZO, олива та важких металів;
- підходить для веганів;
- вага: 0.4 кг;
- довжина: 187 см;
- ширина: 67 см.
Рушник для йоги eQua® допоможе не тільки в заняттях йогою, але й у тренажерному залі, кемпінгу або дорозі.
Щоб уникнути линяння кольору перед першим використанням виробу, виробник рекомендує двічі випрати рушник. Прати в низькій температурі зі схожими кольорами. Рекомендується сушити природним способом, під час сушіння в пральній машині варто вмикати програму з низькою температурою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 67 см |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Тип | Рушники |
| Призначення | Спортивні |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Розміри | 183х67 см |
- Ціна: 2 770 ₴



