Футболка жіноча Ganesha Bodhi розмір M блакитна
- Немає в наявності
- Код: WTGBM
1 630 ₴

Жіноча футболка з органічної бавовни Ganesha Bodhi з круглим вирізом, розмір M
Красива футболка у вінтажному синьому кольорі з мотивом індійського божества Ганша привертає увагу не тільки на килимку для йоги, але й у повсякденному житті. Коли йога — не просто заняття, а стиль життя.
Двоколірний принт бога-шара непомітно виділяється на ніжному синьому тлі. Ганеш —гасний бог, що несе надію та захист тим, хто потребує, саме йому в Індії призначені молитви з проханнями про допомогу. Він є просто уособленням терпіння й добра, на відміну від його грізних родичів, бог життєвої мудрості, неабиякого розуму, вишуканості.
Матеріал:
100% чесана органічна бавовна кільцевого пасма | 155 г/м2
Розмір M
Ширина виробу: 47.5 см
Довжина виробу: 66 см
Довжина рукава: 16 см
На моделі розмір М, зріст моделі 176 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Блакитний |
| Силует | Звужений |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Спортивний |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Довжина від горловини до низу вироба | 66 см |
| Довжина рукава вироба | 16 см |
| Ширина виробу | 47.5 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бавовна |
| Довжина | Середня |
| Розмір | M |
| Особливості крою | Приталені |
- Ціна: 1 630 ₴


