Килимок для йоги Manduka eKO Purple Lotus 180x66x0.5 см
- Немає в наявності
- Код: 135021551
6 760 ₴

Килимок для занять йогою eKO Purple lotus від Manduka підійде не тільки для професійних спортсменів, але також і для початківців йогогов.
Ця модель є однією з найміцніших і найдовговічніших серед матів свого класу. Виготовлений із натурального природного каучуку з додаваннями нетоксичних піноутворювачів і барвників.
Гарантує чудове прилипання до будь-якої поверхні, не ковзаючи та не створюючись. Робочий бік йога-мату прекрасно протистоїть прослизанню ступень і долонь, навіть у разі сильного намокання та виконання динамічних і складних асан, оберігаючи суглоби від отримання травм.
Він легкий у догляді, для цього після кожного заняття його просто потрібно протерти мокрою губкою з неконцентрованим розчином звичайного або яблучного оцту.
Не рекомендується прати його в пральній машині або використовувати мийні засоби. Берегти від впливу прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 кг |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Натуральний каучук, Бавовна/ поліестер |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.5 см |
| Колір | Петроль, Пурпуровий |
| Ширина | 66 см |
- Ціна: 6 760 ₴



