Килимок для фітнесу Reebok Fitness Mat сірий Уні 173 х 61 х 0,4 см
- Немає в наявності
- Код: RAMT-11024GRL
1 248 ₴

Найкраще поєднання комфорту та стабільності! Зустрічайте килимок для фітнесу Reebok, що поєднує комфорт і стабільність для ваших щоденних тренувань!
Що робить цей килимок ідеальним:
Комфорт і стабільність: Ідеальний для йоги, пілатесу і фітнесу, 4 мм килимок від Reebok забезпечує золоту середину між комфортом і стабільністю.
Нековзна поверхня: Виготовлений з матеріалу з високим зчеплення та антиковзною основою, забезпечує покращене зчеплення для потужних тренувань.
Рельєфна текстура: Килимок має «вафельну» поверхню, що є не просто стильним акцентом, але й функціональним рішенням для більш ефективних тренувань. Рельєф поверхні забезпечує додаткову амортизацію, і дозволяючи вам почуватися комфортніше під час інтенсивних вправ. Плюс така текстура покращує зчеплення, запобігаючи ковзанню під час вправ.
Легкість та портативність: Легкий, компактний та легко згортається, завдяки чому його зручно переносити і зберігати.
Зносостійкий матеріал: Килимок виготовлений з PVC. Цей матеріал відомий своєю міцністю, довговічністю та стійкістю до зносу. PVC не абсорбує вологу та запахи, що забезпечує тривале збереження первозданних якостей килимка.
З Reebok ваші тренування стануть ефективнішими! Не відмовляйте собі в комфорті та ефективності з килимком для фітнесу від Reebok. Придбайте килимок для фітнесу Reebok та відчуйте, як ваші тренування стають більш продуктивними та комфортними щодня! 🌟
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | PVC |
| Довжина | 173 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 4 мм |
| Вага | 1000 г |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Склад | поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | REEBOK |
| Розмір постачальника | 173 х 61 х 0,4 см |
| Англійське найменування | Reebok Fitness Mat |
| Призначення | Фітнес, пілатес, йога |
- Ціна: 1 248 ₴
