Килимок для йоги Reebok Natural Rubber Yoga Mat білий, сірий, мрамор Уні 183 х 61 х 0,32 см
- В наявності
- Код: RAYG-11080OM
4 800 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Екологічний йога-мат від не містить ПВХ, виготовлений з відновлюваного ресурсу – натурального деревного каучуку. Міцний із чудовим зчепленням, має текстуровану поверхню для додаткового зчеплення з підлогою.
Особливості
- Екологічно чистий матеріал. Виготовлений з натурального каучуку, отриманого з відновлюваних джерел, цей килимок – еко-вибір тих, хто практикує йогу вдома чи в студії.
- Надійна підтримка та стабільність. Завдяки товщині в 3,2 мм та антиковзаючому покриттю, мат забезпечує міцну основу для ваших поз, без втрати балансу.
- М'яка мікрофібра. Верхня поверхня йога-мата, виконана з м'якої, приємної на дотик мікрофібри, забезпечує комфорт та чудове зчеплення, навіть під час інтенсивних тренувань з високим рівнем потовиділення.
- Довговічність. Міцний килимок легко скручується, що спрощує його транспортування. Поєднує в собі стабільність та амортизацію для високоефективних занять йогою.
Розмір: 183 x 61 x 0,32 см.
Вага: 2.17 кг
Колір: Charcoal.
Якщо у вас чутливі суглоби, дана модель йога-килимка може бути затонкою для вас.
Обирайте екологічний йога-каремат від Reebok – будьте в гармонії з природою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 3.2 мм |
| Вага | 2170 г |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Склад | поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | REEBOK |
| Розмір постачальника | 183 x 61 x 0.32 |
| Англійське найменування | Reebok Natural Rubber Yoga Mat |
| Призначення | Біг та фітнес |
- Ціна: 4 800 ₴





