Степ-платформа Reebok Reebok Deck синій Уні 121,5 х 33,7 х 35 см
- Немає в наявності
- Код: RAP-15170BL
14 400 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найновіша регульована степ-платформа Reebok з функцією лави - одна з найуніверсальніших і універсальних пристроїв для фітнесу. Це дозволить виконувати аеробні та силові тренування. Завдяки більш ніж 20 конфігураціям кроків можна виконувати десятки вправ. Ви можете легко змінити висоту платформи, її нахил та відрегулювати спинку лави. Крок ідеально підходить як для домашніх тренувань, так і занять у класі. Можливості цього устаткування практично безмежні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Тип | Регульована платформа |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 121.5 см |
| Ширина | 33.7 см |
| Висота | 35 см |
| Колір | Синій |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Склад | Пластик |
| Бренд | REEBOK |
| Розмір постачальника | 121,5 х 33,7 х 35 см |
| Англійське найменування | Reebok Reebok Deck |
| Призначення | Біг та фітнес |
- Ціна: 14 400 ₴



