Килимок для йоги Reebok Yoga Mat зелений Уні 173 х 61 х 0,4 см
- Немає в наявності
- Код: RAYG-11022GN
1 200 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нековзний килимок Reebok виготовлений із високоякісного міцного матеріалу. Ідеально підійде для занять йогою, пілатесом, а також загальних тренувань на підлозі. Оптимальна товщина килимка (4 мм) та текстура матеріалу пом'якшують тиск на суглоби. Крім того, пружність килимка дозволить досягти кращої стійкості та впевненості при відпрацюванні поз, заснованих на контролі рівноваги. Килимок має надійне зчеплення зі підлогою, а також дозволить уникнути ковзання рук та ніг під час статичних вправ.
Переваги:
- Багатофункціональність. Йога-мат розроблено для використання як чоловіками, так і жінками у домашніх умовах або в спортзалі.
- Підтримка та стабільність. 4 мм товщина забезпечує оптимальну амортизацію та підтримку під час виконання вправ.
- Портативність. Легкі та компактні, ці килимки легко скручуються та транспортуються.
- Антиковзаюча поверхня. Гарантує вам впевненість та стабільність при виконанні будь-яких асан, від початкового до професійного рівня.
- Щоденне використання. Ці йога-килимки стануть незамінними для щоденних тренувань з йоги та пілатесу, поєднуючи в собі комфорт та надійність.
Оберіть комфорт та якість з нашими універсальними йога-матами!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | PVC |
| Довжина | 173 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 4 мм |
| Вага | 950 г |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Склад | поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | REEBOK |
| Розмір постачальника | 173 х 61 х 0,4 см |
| Англійське найменування | Reebok Yoga Mat |
| Призначення | Йога |
- Ціна: 1 200 ₴

