Яскравий блок для йоги RAO RAO жовтий 23х15х7.5 см
- Немає в наявності
- Код: rao201bye
265 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До складу блоків для йоги RAO входить щільна та нетоксична піна EVA.
Вони призначені для ускладнення або спрощення виконання вправ залежно від вашого рівня.
Підставляючи блок, ви зможете регулювати висоту опори, змінити балансування асани.
Зручне захоплення забезпечується завдяки заокругленим кутам і краям «цегла».
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | RAO |
| Матеріал | EVA піна |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 15 см |
| Товщина | 7.5 см |
| Тип | Блоки |
| Довжина | 23 см |
- Ціна: 265 ₴

