Килимок для йоги Amber Ganesh Align темно-cиній 183x68x0.4 см
- Немає в наявності
- Код: 23631
1 848 ₴

Йога-мат Amber Ganesh Align забезпечить безпечні та комфортні заняття йогою. Виготовлений із поліуретану (верх) та каучуку (низ). Така комбінація матеріалів робить Ganesh ідеальним килимком для інтенсивної практики.
Поліуретанова поверхня — гладка та зносостійка, приємна на дотик. Завдяки прекрасній амортизації захищає лікті, коліна та суглоби від навантаження.
Нижня каучукова поверхня йога-мата липка, завдяки чому йога-мат не ковзає підлогою та стійкий.
Матеріал екологічний, без латексу, токсинів, гіпоалергенний.
Йога мат невибагливий у догляді: для очищення потрібно протирати його тканиною з неагресивним мийним засобом і просушувати без потрапляння прямих сонячних променів. Під час зберігання рекомендується скручувати поліуретановою стороною вгору, щоб не створювати згинів і складок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amber |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 68 см |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Синій |
- Ціна: 1 848 ₴




