Килимок для йоги Phoenix Living Flower Bodhi ягідний 185x66x0.4 см
- В наявності
- Код: 630PLF
3 770 ₴

Йога-мат Фенікс від Бодхі підходить для будь-якого стилю йоги. Під дією вологи його поверхня стає ще надійнішою для зчеплення.
Матеріал: низ — натуральний каучук, верх — поліуретан. Ви можете тренуватися на обох поверхнях, позаяк мат двосторонній.
Йога мат виготовлений без латексу, важких металів, барвників AZO.
Килимки з поліуретану пропонують дуже гарне зчеплення навіть у разі інтенсивних практиків йоги. Ідеально підходить для практикуючих, які не відчувають достатнього контакту та фіксації з поверхнею, займаючись на килимах із ПВХ.
Ми рекомендуємо протирати килимок після занять йогою злегка вологою ганчіркою. Скручуйте килимок лише тоді, коли він повністю висох. Будь ласка, не використовуйте очисні засоби на основі спирту на поліуретановому покритті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 66 см |
| Товщина | 4 мм |
| Вага | 2500 г |
| Колір | Бордовий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 770 ₴






