Килимок для йоги Phoenix Bodhi Leaves Bodhi темно-зелений 185x66x0.4 см
- Немає в наявності
- Код: 630GBL
3 770 ₴

Новинка від Бодхі — Phoenix Bodhi Leaves Yoga Mat
Вам складно зберігати рівновагу через пітні руки та ступень? Не шукайте далі! Йога-мат Phoenix від Бодхі — саме те, що вам потрібно. Там, де традиційні килимки для йоги стають слизькими під час контакту з вологою, Phoenix Mat забезпечує вам додаткове зчеплення. Покриття з поліуретану на верхній стороні килимка вбирає вологу, а натуральна гумова основа гарантує чудове зчеплення з підлогою.
Темно-зелений дизайн із зображенням листя, виготовлений лазерним гравіюванням, нагадує про дерево Бодхі, під яким Будда медитував, шукав і знайшов просвітлення. Це листя не просто прикраса — вони також слугують вам керівництвом із вирівнювання. Орієнтуйтеся за центральною лінією листя для правильного розташування ніг у позі Воєна II.
З Phoenix Mat кожен рух буде точним і свідомим, чи то Аштанга, Силова йога, чи Він'янса Флоу. Для активних практик він просто ідеальний!
Розміри: 185 x 66 cm x 4 mm
Вага: приблизно 2,5 кг
Матеріал: натуральна гума з покриттям із ПУ
Колір: темно-зелений
З лазерним принтом листя дерева бодхі
Для догляду: протирати злегка вологою тканиною, уникаючи спиртовмісних засобів. Зберігайте килимок тільки в сухому стані.
Важливо: Вибираючи сумку для цього килимка, врахуйте його розмір. Ідеально підходять моделі ASANA BAG 70, ASANA BAG COTTON та інші з нашої колекції.
Йога мат виготовлений без латексу, важких металів, барвників AZO.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 66 см |
| Товщина | 4 мм |
| Вага | 2500 г |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
- Ціна: 3 770 ₴






