Рушник для йоги No Sweat Fun Bodhi 68x40 см баклажановий
- Немає в наявності
- Код: 4704
460 ₴

Вбиральний вологу рушник для йоги No Sweat Fun від німецького виробника Bodhi з м'якою велюровою поверхнею дуже добре вбирає вологу та піт, а також швидко сохне.
Завдяки невеликому розміру (68×40 см) рушник для йоги можна скласти та помістити в будь-яку спортивну сумку. Так що воно завжди під рукою під час занять спортом або йогою.
Рушник можна використовувати як гігієнічний покриття (шар), особливо для студійного спорядження: блоки, пояс, різні аксесуари для фітнесу.
Рекомендації щодо догляду. Рушник No Sweat Fun можна прати за температури до 30 °C з подібними кольорами. Не використовуйте кондиціонер для білизни. Не сушити віджимом. Сушити за низьких температур. Перед першим використанням випрати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 40 см |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Довжина | 68 см |
| Призначення | Спортивні |
| Дизайн та декор | Однотонні моделі |
| Розміри | 68х40 см |
- Ціна: 460 ₴

