Блок для йоги Manduka Recycled Foam Midnight (Blue) 10x15x23 см
- Немає в наявності
- Код: 12809
1 200 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок для йоги від Manduka — легкий, але міцний пропс для йоги, що складається з понад 50% переробленої піни EVA, забезпечує неперевершений комфорт, безпеку та підтримку.
Переваги:
Заокруглені краї для комфорту.
Висока щільність, виняткова довговічність.
М'яка текстура поверхні.
Цеглин досить м'який, щоб підтримувати в прогинах назад, але водночас забезпечують чудову підтримку, даючи змогу почуватися в безпеці під час занять.
Містить від 50% до 75% переробленого пост індустріального та постшлякового піноматеріалу EVA.
Щоб очистити, протріть блок вологою тканиною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Матеріал | EVA піна |
| Країна виробник | США |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 450 г |
| Довжина | 23 см |
| Тип | Блоки |
| Товщина | 10 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 1 200 ₴


