Чохол для йога-килимка Asana Bodhi меланж сіро-блакитний 80 см
- В наявності
- Код: 909HBM
1 650 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висока якість, стильний дизайн, яскраві кольори. На торці прикрашений вишивкою знака ОМ аналогічного кольору.
Тканина чохла водонепроникна, мийна, зберігає ваш килимок для йоги чистим і сухим навіть у найсуворішу погоду.
Характеристики та властивості
- Матеріал: міцний поліестер.
- Всі застібки на замку-блискавці.
- Без підкладки.
- Одне велике відділення.
- Дві кишені: збоку велика зовнішня кишеня, наприклад, для ременя для йоги та менша на торці для дрібниць.
- Регульований міцний широкий ремінь регулюється для зручного перенесення в руці, на плечі, за спиною.
- Підходить для килимків для йоги завширшки до 80 см, завтовшки 5 мм і завдовжки 200 см.
- Розміри: прибл. 91 см х 15 см.
- З вишивкою логотипу.
- Водостійкий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Чохол |
| Ширина | 81 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Bodhi |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 15 см |
- Ціна: 1 650 ₴



