Килимок для йоги PROlite Long & Wide Midnight Manduka 200x76x0.47 см
- Немає в наявності
- Код: 113015030
7 780 ₴

Йога-мат PROlite Long & Wide Black від виробника Manduka являє собою йога-килимок більшого розміру та меншої товщини, щоб забезпечити власнику збільшений простір для занять йогою.
Дана модель має чудові амортизаційні характеристики, зручна в експлуатації і довговічна. Йога-мат досить щільний і зносостійкий, не тріскатиметься і відшаровуватиметься навіть після багаторічного використання, утримує стопи та долоні від прослизання.
Виробляється з гіпоалергенного матеріалу, який має європейський сертифікат безпеки OEKO-TEX®, поверхня йога-мату розроблена таким чином, щоб не пропускати піт усередину, це перешкоджає розмноженню бактерій.
На перших тренуваннях ви можете помітити, що він трохи ковзає - це тимчасовий ефект, зумовлений виробничими особливостями.
Зчеплення серії PRO покращується при використанні. Найкращий спосіб «зламати» свій килимок – це практика, практика та ще раз практика. Якщо «розбиваючи» йога-мат ви продовжуєте ковзати, рекомендуємо використовувати спеціальний рушник для йоги.
Також слід зазначити, що з його виробництві знижено (наскільки це можливо) використання недружніх до довкілля речовин, що дозволяє вдруге пускати мати в переробку з мінімальним збитком для довкілля.
Зберігати килимок рекомендують у спеціальному чохлі, укладаючи його туди після повного висихання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 76 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | США |
| Виробник | Manduka |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 4.7 мм |
| Вага | 2700 г |
| Матеріал | PVC |
| Довжина | 200 см |
- Ціна: 7 780 ₴



