Килимок для йоги Manduka PROlite Long Dark Deep Sea 200x61x0.47 см
- Немає в наявності
- Код: 112015394
6 850 ₴

PROlite — ідеальне рішення для людей, які шукають легкий килимок для йоги чудової якості для кращого комфорту. Підходить для будь-якого виду йоги.
Стане вашим надійним супутником у залі, будинку та на природі. Дана модель виготовлена зі 100% полівінілхлориду, який не містить шкідливих для людського організму речовин і підлягає повній переробці, не забруднюючи навколишнє середовище.
Йога-мат чудово прилипає до будь-якої поверхні, а також забезпечує стійкість рук та ніг при виконанні асан будь-якої складності та динаміки, запобігаючи небезпечним для суглобів ситуації.
Підсилювальна капронова сітка в середині мату дозволяє йому впевнено протистояти зовнішньому впливу (розтягування, деформація).
Для більш тривалого використання та збереження якостей мату протирайте його мокрою губкою без миючих засобів після кожного заняття. Оберігайте його від прямих сонячних променів. Згортайте тільки після повного висихання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 61 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | США |
| Виробник | Manduka |
| Колір | Зелений |
| Товщина | 4.7 мм |
| Вага | 2100 г |
| Матеріал | PVC |
| Довжина | 200 см |
- Ціна: 6 850 ₴




