Килимок для йоги Manduka eKO SuperLite Aqua каучуковий 180x61x0.15 см
- Немає в наявності
- Код: 136011650
3 070 ₴

Йога-килимок eKO SuperLite Aqua від відомого виробника товарів для йоги та фітнесу Manduka має надзвичайно малу вагу та габарити, що робить його дуже зручним і не обважнюючим під час перенесення.
Килимок для йоги забезпечує чудове зчеплення. Це найкращий килимок для йоги під час подорожей і для практики поза межами зали. Матеріал забезпечує сухість поверхні.
Виготовлений із натурального каучуку з нетоксичними барвниками. На 99% без латексу (не рекомендується тим, хто має до нього чутливість).
Очищення: усі килимки eKO треба регулярно чистити, протираючи очисним спреєм. Не замочуйте та не занурюйте у воду!
Зберігання: не залишайте йога-мат під прямим сонячним промінням, зберігайте в чохлі.
На відміну від гумових килимів, доступних сьогодні, піноутворювачі, які використовуються для створення eKO, нетоксичні. Замість синтетичного поліестеру для армування використана суміш поліестеру та натуральної бавовни.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Виробник | Manduka |
| Ширина | 61 см |
| Країна виробник | США |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Каучук |
| Товщина | 1.5 мм |
| Колір | Блакитний |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | Килимки |
- Ціна: 3 070 ₴



