Кам'яна аромалампа для ефірних олій 10х7.5х7.5 см Індія (517)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7399
350 ₴
Показати оптові ціни
Аромалампа кам'яна кругла 10х7.5х7.5 см ручної роботи із мильного каменю. Країна виробництва – Індія.
Переваги кам'яних аромаламп:
- Кожна аромалампа є унікальною, адже зроблена вручну індійськими майстрами.
- Відстань між чашею та свічкою дозволяє підтримувати правильну температуру нагрівання олії.
- Символи, вирізані кожному виробі, мають позитивне значення, несуть гармонію, життєву силу.
- Кам'яні лампи будуть справжньою окрасою будинку та стануть чудовим подарунком.
- Матеріал не входить у реакцію з оліями, не вбирає запахи і поступово нагрівається.
- Знімна ємність для води, що зручно для очищення, має оптимальний об'єм, тому вода випаровується повільно.
Як використовувати?
1. Перед використанням аромалампи добре провітріть приміщення, потім щільно закрийте вікна, щоб уникнути протягу. У кімнаті, де проводитиметься сеанс ароматерапії, має бути достатньо свіжого повітря.
2. Налийте в чашу води, додайте ефірну олію. Кількість крапель залежить від виду аромаолії (читайте інструкцію виробника) та площі приміщення (в середньому 5 крапель на 15 м ²). Запаліть неароматичну свічку під ємністю. Слідкуйте за наявністю води у чаші, при необхідності підлийте її. Категорично не можна залишати аромалампу без нагляду.
3. Початківцям не рекомендується проводити ароматерапію вперше довго, достатньо 15-20 хвилин. Можете пробувати різні ефірні олії, щоб підібрати ті, які будуть вам корисні та приємні.
4. Після використання та охолодження лампи її потрібно очистити водою з милом. Агальматоліт – м'який камінь, тому потрібно ставитись до нього дбайливо. Не використовуйте абразивні агресивні засоби чи матеріали. Ретельно просушіть після миття. Якщо ви мінімально доглядатимете лампу, вона не падатиме – то прослужить багато років, даруючи вам здоров'я і гарний настрій.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ємність для масляного розчину | знімна |
| Країна виробник | Індія |
| Матеріал виготовлення ємності для масляного розчину | натуральний камінь |
| Висота | 100 мм |
| Джерело тепла | Свічка |
| Вага | 320 г |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Ширина | 75 мм |
| Вид аромалампи | неелектрична водна |
| Виробник | Без бренду |
| Свічка | 1 шт. |
| Відстань між свічкою і ємністю для масляного розчину | 50 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аромалампа |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 350 ₴




